iranhsk
18 بهمن 1401 - 13:58

۲۳۰ پرونده انضباطی دانشجویان دانشگاه شریف مختومه شد

رئیس دانشگاه شریف در ایمیلی که خطاب به اساتید و دانشجویان ارسال کرده، از مختومه شدن ۷۵ درصد پرونده‌های انضباطی دانشجویان در وقایع پاییز ۱۴۰۱ خبر داده است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، رئیس دانشگاه شریف در ایمیلی که خطاب به اساتید و دانشجویان ارسال کرده، از مختومه شدن 75 درصد پرونده‌های انضباطی دانشجویان در وقایع پاییز 1401 خبر داده است.در این ایمیل آمده است:

ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و با تاسی از سیره و راهبرد اخیر مقام معظم رهبری، در بررسی پرونده‌های ارجاعی به شورای انضباطی دانشگاه در اتفاقات پاییز 1401، در مرحله اول، پرونده حدود 75 درصد از دانشجویان پس از اخذ تعهد مختومه خواهد شد.

در ادامه، دانشگاه با در نظر گرفتن قوانین، شرایط و الزامات مربوطه، در مسیر رافت حرکت خواهد کرد.

 طبق این ایمیل و با توجه به اینکه تعداد پرونده‌های کمیته انضباطی حدود 300 پرونده اعلام شده بود، از قرار معلوم بیش از 230 مورد آن‌ها مختومه خواهد شد و وضعیت سایر آن‌ها هم پس از بررسی در مراحل بعدی تعیین خواهد شد.

به گزارش تسنیم، هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی شریف در پی تجمعات غیرقانونی در این دانشگاه طی ماههای گذشته از ارجاع پرونده دانشجویان متخلف به کمیته انضباطی و بررسی آنها خبر داده بود. در این راستا برخی دانشجویان دانشگاه ممنون الورود شده و برای برخی تعلیق ترم تحصیلی در نظر گرفته شده بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1024838