iranhsk
18 بهمن 1401 - 09:57

ارسال دو ماشین باری وسایل گرمایشی توسط خیران به خوی

خیران حسینیه حضرت قمر بنی هاشم با ارسال دو ماشین باری به یاری هموطنانمان در شهرستان خوی رفته و ضمن حضور در مناطق زلزله زده و اهداء وسایل گرمایشی به یاری آنها شتافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، موسسه خیریه امین نیکوکاران وابسته به حسینیه حضرت قمر بنی هاشم که معمولا در کارهای جهادی و خیر پیش قدم است، امروز با ارسال دو ماشین باری به یاری هموطنانمان در شهرستان خوی رفته و ضمن حضور در مناطق زلزله زده و اهدای وسایل گرمایشی به یاری آنها شتافته است.

دشت ابادی مسئول حسینیه حضرت قمر بنی هاشم در این رابطه اظهار کرد: در ابتدا این کار مثل بقیه کارهای جهادیمان بود و اصلا فکر نمی‌کردیم بتوانیم در این حجم به یاری هموطنان خون گرم خود بشتابیم و نیت کردیم و این کار به لطف اهل بیت میسر شد.

وی گفت: ان شالله در دو مرحله امروز و فردا دو ماشین باری وسایل را به خوی اعزام می کنیم و چند تن خادمین متخصص در امور مختلف نیز جهت ارائه با هماهنگی با مراکز امداد رسانی به منطقه اعزام می کنیم.

مسئول حسینیه حضرت قمر بنی هاشم اضافه کرد: این طرح کاملا مردمی و از دل بچه های هیئتی و کوی و برزخ بوده ولی دستگاه جهت خدمات رسانی هرچه بهتر مثل کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان تبلیغات اسلامی که بخشی از این اقدامات بر دوش انها بوده کمک گرفتم.

 

دشت ابادی ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءلله بتوانیم حداقل برای ۸۰۰ خانواده پتو، لباس، آب معدنی، هیتر برقی، شیرخشک، فلاکس چای و لوازم اولیه زندگی آماده کرده و به دست شان برسانیم.

وی ادامه داد: تعدادبیش از ۱۵۰۰ پتو، ۴۰۰ بخاری برقی، چندین پتو و لباس بچه، ۳ هزار بطری آب معدنی، هزاران لباس گرم و در مرحله دوم ۴ تن برنج جهت پخت، ۸ هزار آب معدنی و پتو به این اقلام اضافه خواهد شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1024022